Drobečková navigace

O Orlicku > Aktuality > 30. ročník Žamberského duatlonu

30. ročník Žamberského duatlonuDatum konání:
19.9.2020

30. ročník Žamberského duatlonu

V sobotu 19. září se v Zámeckém parku uskuteční již 30. ročník Žamberského Duatlonu. Z pověření ČTA se již po desáté v řadě koná jako Mistroství České republiky.

Především je to ale stále veřejný závod určený pro všechny nadšence běhu a jízdy na kole. A tak, jako málokde, budete mít možnost postavit se na startovní čáru společně s nejlepšími duatlonisty a triatlety z České republiky. Své výkony a časy pak zase porovnávat se svými kamarády.
Věříme, že tato skutečnost přiláká na start závodu právě mnoho "hobíků", pro které hlavně tento závod pořádáme. A tak neváhejte s přihláškou. Před hlavním závodem budou již tradičně odstartovány dva závody žactva, tentokrát také jako MČR. Na závěr je pro ty nejmenší závodníky připraven tradiční MINI duatlon. Centrum závodu bude stejně jako v minulých letech v Zámeckém parku na asfaltovém hřišti u SVČ ANIMO.

Statut závodu: Mistrovství České republiky pro kategorie žactva, dorostu, juniorů, dospělých a pro kategorii klubů.
Místo závodu: Žamberk, Zámecký park, prezentace: SVČ ANIMO Žamberk - PÁ 18. 9. a SO 19. 9., start: dle kategorií
Poděkování patří hlavním partnerům celého závodu, kterými jsou MĚSTO ŽAMBERK a pan David Parish, který umožnil konání tohoto závodu v překrásném prostředí zámeckého parku.

Podrobné informace, propozice a přihlášky naleznete na: www.duatlonzamberk.cz

30. ročník Žamberského duatlonu