Drobečková navigace

O Orlicku > Turistický katalog > Kultura, historie

Kultura, historie

 

Kramářova chata

Kramářova chata Suchý vrch

Kramářova chata na Suchém vrchu na pomezí Orlických hor a Jeseníků je příjemným místem pro strávení romantického víkendu ve dvou i rodinné dovolené. 

Pokud toužíte po odpočinku a maximálním uvolněním, bude vám k dispozici wellness zóna. Vybrat si můžete z nabídky masáží, vyzkoušet vířivku či saunu. Pokud si chcete dobýt energii pohybem, vyberte si některý ze speciálních víkendových balíčků, například v rytmu Zumby. 

Z venkovních aktivit se nabízí výlety a procházky po okolí či aktivnější nordic walking. Turistické hůlky jsou k zapůjčení přímo v chatě. Překrásné výhledy do okolí, horský vzduch a klid přírody je balzámem na duši. Vydat se můžete poznávat nejenom krásy orlické přírody, ale také historii. Necelé 4 kilometry od Kramářovy chaty najdete jednu z nejzachovalejších dělostřeleckých pevností v okolí. V létě je okolí Suchého vrchu ideální pro cykloturistiku. Orlické hory jsou poklidnější destinací, se zástupy turistů se zde nesetkáte. Za to se vám nabídne jedinečný zážitek na přírodu i zdejší život.

foto1:   
Kramářova chata - pokoj
foto2:   
Kramářova chata - sauna
foto3:   
Kramářova chata - relax
Telefon:    recepce: +420 702 028 153, ředitel: +420 608 840 595
E-mail:    chata@suchak.cz
WWW adresa:    web
GPS:    50.051983,16.689626