Drobečková navigace

O Orlicku > Aktuality > BLUEGRASS A DRAČÍ LODĚ NA PASTVINÁCH

BLUEGRASS A DRAČÍ LODĚ NA PASTVINÁCHDatum konání:
8.8.2015

BLUEGRASS A DRAČÍ LODĚ NA PASTVINÁCH

Dračí lodě 2015Pěkné letní počasí a vzdutá hladina pastvinské přehrady jsou vždy výzvou k návštěvě Pastvin. Kdo by si chtěl poslechnout pěknou bluegrassovou a countryovou muziku, nebo si zasportovat a večer se dobře bavit, měl by na Pastviny vyrazit 8.8. a 15.8.2015.
Letošní IX. ročník festivalu PASTVINSKÁ NOTA začne již ve 14 hodin a peloton muziky skončí až po 12 hodinách. Přijedou k nám rozeznít svá banja, kytary, mandolíny, housle a kontrabasy skvělé kapely. SUNNY SIDE z Mladé Boleslavi, COMEBACK z Opavy a BLUEGRASS CWRKOT z Východních Čech. Hrají tradiční bluegrass, lehce staromódní a pohodový, z dob kdy slavný Bill Monroe na své banjo dobyl celou západní polokouli.
Letošní lahůdkou bude vystoupení pražské kapely REAL AMERICAN REVIVAL, která se specializuje na moderní americké country s úžasným důrazem na každý detail originálních písní. Zcela určitě navodí tu pravou atmosféru ! amerických country festivalů. Pro zpestření programu vystoupí kapela NADORAZ z Hradce Králové. Tito skvělí muzikanti se na hudební scéně pohybují již 30 let a jejich nenapodobitelné podání dixielandu, swingu, rocku atd. je vždy skvělou hudební nadsázkou a humoreskou oceněnou smíchem posluchačů.


BLUEGRASS A DRAČÍ LODĚ NA PASTVINÁCHVečerní pódium bude patřit známému písničkáři PAVLOVI DOBEŠOVI. Jeho některé písně jako Jarmila, Něco o lásce, To tedy ne, Zpátky do trenek natolik zlidověly, že by bylo škoda si je znovu nezazpívat.
VIII. ROČNÍ ZÁVODŮ DRAČÍCH LODÍ 15.8. začne ve 13 hodin v areálu "Na Panelu" a bude tradičně ukončen vyhlášením vítězů u restaurace "Na Vleku". O skvělou večerní zábavu se postará kapela LERION ze Žamberka.
Na Vaši letošní návštěvu se těší kolektiv pořadatelů SKI KLUBU Pastviny.

Bližší informace k akcím najdete na: www.skiklubpastviny.cz, www.pastvinskanota.cz