Drobečková navigace

O Orlicku > Aktuality > Řemeslnická sobota 4.7.2015 v Letohradě

Řemeslnická sobota 4.7.2015 v LetohraděDatum konání:
4.7.2015

Řemeslnická sobota 4.7.2015 - areál Muzea řemesel Letohrad

 
řemeslnická sobota - pozvánkaJiž 7. ročník Řemeslnické soboty se uskuteční 4. července 2015 a bude součástí oslav 15. výročí otevření Muzea řemesel Letohrad.
A co zde bude k vidění? Tak například parní automobily, lokomobila, kování koně, kovotlačitele, řezání na cylindrické pile, soustružení, broušení skla, kováře, výrobu keramiky, mlácení obilí na historické mlátičce, pletení košů, historické povozy, mechanickou trasu muzea, štípání dřeva na unikátní historické štípačce, ukázku hašení požáru historickou stříkačkou a mnoho stánků s tradičními řemeslníky ...
Speciálně pro děti jsou přichystány dílničky u jednotlivých řemeslníků, čertovská kovárna s opravdovými čerty, jízda na koních, historický kolotoč, provazový žebřík, zábavná školní třída,
mini oslíci a koníci, sovy a další ...
Dále ! je připraven bohatý kulturní program, kde vystoupí bavič Zdeněk Izer, kapely Žůžo band, Dechová harmonie Letohrad, Nešlapeto a Vichr Orlických hor. S pole art show se představí tanečnice Eleanor, Víťa Marčík zahraje dvě divadla - Bajaja a Smrtihry, a několik neuvěřitelných kouzel ukáže mág Miloš Bednář.

Občerstvení zajištěno u mnoha stánků.

Každý návštěvník se může odevzdáním vyplněného kuponu zúčastnit slosování o víkendový pobyt v hotelu Tvrze Orlice v hodnotě 5000 Kč!

Akce se koná za každého počasí! Změna programu vyhrazena.

www.muzeumremesel.cz
letohrad@muzeumremesel.cz
tel.: 465 622 160