Drobečková navigace

O Orlicku > Aktuality > Vánoční Coca Cola kamion zavítá letos také do Žamberka

Vánoční Coca Cola kamion zavítá letos také do ŽamberkaDatum konání:
19.12.2023

Již v úterý 19. prosince se obyvatelé ŽAMBERKA dočkají ikonického vánočního kamionu Coca-Cola, který na Masarykovo náměstí přiveze to pravé kouzlo Vánoc. Vánoční kamion opět navštíví přes 40 míst v Česku a na Slovensku. I letos se bude snažit v každém z nás probudit ty nejcennější vlastnosti, kterými jsou štědrost a laskavost. Kromě toho však na každého jednoho návštěvníka kamion jistě přenese to pravé kouzlo Vánoc.

Coca-Cola kamiony jsou neodmyslitelnou součástí Vánoc již více než 30 let. Každý rok přivážejí jedinečné poselství. Letos bude důležitým úkolem nás všech objevit Santu Clause v sobě samých. Právě na toto poselství navazuje letošní vánoční roadshow Coca-Cola kamionu, která zavítá i do ŽAMBERKA.

Kromě kouzelné vánoční atmosféry přivážejí kamiony také skvělé občerstvení, na jehož přípravě se podílela známá kuchařka a komička Chili Ta. Ochutnat můžete dvě verze hot dogů, které Chili pomáhala vytvářet, a hlavně je doplnila o speciální omáčky v čele s její signature Čilipastou. Díky zakoupení těchto originálních dobrot budete mít úžasný gastronomický zážitek, ale především podpoříte ty, kdo to opravdu potřebují. Coca-Cola se totiž i tento rok rozhodla spojit s Českým a Slovenským červeným křížem a veškeré tržby z prodeje darovat potřebným! . Návštěvníci na místě mohou díky speciální LED obrazovce sledovat aktuálně vybranou částku i to, jak suma postupně roste. Celkově Coca-Cola v České republice a na Slovensku, společně s účastníky akce, věnuje Červenému kříži 1 000 000 Kč.

„Rádi bychom ukázali, že každý z nás v sobě může objevit skrytého Santu Clause a přičarovat sobě i ostatním to pravé kouzlo Vánoc. Prostřednictvím nákupu vánočního občerstvení či dárkových předmětů u kamionu může každý pomoci klientům Červeného kříže. V České republice jsme se rozhodli letos podpořit Agenturu domácí ošetřovatelské péče Alice, což je profesionální služba Českého červeného kříže. Tato péče je velmi důležitá pro mnoho lidí v naší zemi, proto nás těší, že ji můžeme podpořit ve městech, kde působí," vysvětluje Veronika Němcová, ředitelka komunikace a společenské odpovědnosti Coca-Cola pro ČR a SR.

Těšit se můžete také na nabitý vánoční program, kt! erý přenese vánoční atmosféru na všechny z nás. V nasvíceném vánočním kamionu si každý bude moct zkusit Santův kvíz, udělat si originální fotografie se Santou a jeho skřítky či nahlédnout 3D brýlemi do virtuální reality vánočního Santova světa.

 

Vánoční Coca Cola kamion